Tcert webshop
De sødeste på nettet

Indkøbskurv

Kurven er tom
GÅ TIL KASSEN
dansktcert webshop

Varesortiment

Tilbud

Curly wreath LED 30 cm med 50 LED pærer
Læs mere her
DKK 199,00
Du sparer 27,64% Førpris: DKK 275,00

Fiber samleled, duplex SC-SC - Taiwan

Fiber samleled, duplex SC/SC - Taiwan - plastik - fosforbronze (PB)


Beskrivelse:

Multimode, duplex SC fiber samleled.

Tekniske data
Materiale plastik
Føringsrør fosforbronze (PB)
DKK 35,00
Varenummer: 62142600
Prod. varenr.: 62142600
Tcert - Østrupvej 32 - 4350 Ugerløse - E-mail info@tcert.dk - CVR 28386621
Klik her for vores mobilside