Tcert webshop
De sødeste på nettet

Indkøbskurv

Kurven er tom
GÅ TIL KASSEN
dansktcert webshop

Varesortiment

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex,single mode

Fiber patchkabel, LC/LC Duplex - 9 µm - gul - 5,0 m.


Beskrivelse:



Tekniske data
Singlemode: 9 / 125 µm
Fiber: 1,8 mm
Stik 1: 2 x LC
Stik 2: 2 x LC
Farve gul
Længde 5,0 m.
DKK 161,25
Varenummer: 318136625
Prod. varenr.: 318136625
Tcert - Østrupvej 32 - 4350 Ugerløse - E-mail info@tcert.dk - CVR 28386621
Klik her for vores mobilside