Tcert webshop
De sødeste på nettet

Indkøbskurv

Kurven er tom
GÅ TIL KASSEN
dansktcert webshop

Varesortiment

Tilbud

Curly wreath LED 30 cm med 50 LED pærer
Læs mere her
DKK 199,00
Du sparer 27,64% Førpris: DKK 275,00

Fiber patchkabler, LC/LC DuplexLow-loss

Fiber patchkabel, LC/LC Duplex "Low-Loss"- 50 µm OM4 - lilla - 2,0 m.


Beskrivelse:

OM4 kabel med Low-Loss konnektor. attenuation for standard LC konnektor: 0,5 bB attenuation for Low-Loss LC konnektor: 0,15 bB

Tekniske data
Multimode: 50 / 125 µm
Stik 1: 2 x LC
Stik 2: 2 x LC
Farve lilla
Længde 2,0 m.
DKK 140,00
Varenummer: 318138452
Prod. varenr.: 318138452
Tcert - Østrupvej 32 - 4350 Ugerløse - E-mail info@tcert.dk - CVR 28386621
Klik her for vores mobilside