Tcert webshop
De sødeste på nettet

Indkøbskurv

Kurven er tom
GÅ TIL KASSEN
dansktcert webshop

Varesortiment

Netværkstik

Tip en ven

Netværks- og telestik


Dataudtag, Lexcom uden keystone Dataudtag, Lexcom uden keystone

Dataudtag 1M uden konnektorer - 588D6011 - 1 x RJ45 - hvid

DKK 73,75

Dataudtag, Lexcom uden keystone Dataudtag, Lexcom uden keystone

Dataudtag 1,5M uden konnektorer - 588D6032 - 2 x RJ45 - hvid

DKK 78,75

Dataudtag, plan - TOM Dataudtag, plan - TOM

Forplade til planmonterede dataudtag - Taiwan - beige

DKK 8,75

Dataudtag, plan - TOM Dataudtag, plan - TOM

Forplade til planmonterede dataudtag - Taiwan - hvid

DKK 8,75

Dataudtag, plan - TOM Dataudtag, plan - TOM

Tomme monteringsbokse til CAT6 og CAT6a Keystones - planmontage - Telegârtner

DKK 61,25

Dataudtag, plan - TOM Dataudtag, plan - TOM

Tomme monteringsbokse til CAT6 og CAT6a Keystones - planmontage - Roline

DKK 27,50

Dataudtag, STP plan, CAT.5E Dataudtag, STP plan, CAT.5E

Dataudtag, CAT.5E - Taiwan - plan - 2 x RJ-45 STP - beige

DKK 60,00

Dataudtag, STP plan, CAT.5E Dataudtag, STP plan, CAT.5E

Dataudtag, CAT.5E - Taiwan - plan - 2 x RJ-45 STP - hvid

DKK 60,00

Dataudtag, STP plan, CAT.5E Dataudtag, STP plan, CAT.5E

Dataudtag, CAT.5E - Taiwan - plan - 1 x RJ-45 STP - beige

DKK 46,25

Dataudtag, STP plan, CAT.6 Dataudtag, STP plan, CAT.6

Dataudtag CAT.6 - Taiwan - plan - 2 x RJ-45 STP - hvid

DKK 68,75

Dataudtag, STP udvendig - Taiwan Dataudtag, STP udvendig - Taiwan

Dataudtag CAT.6 - Taiwan - udvendig - 2 x RJ-45 STP - hvid

DKK 68,75

Dataudtag, STP udvendig - Taiwan Dataudtag, STP udvendig - Taiwan

Dataudtag, CAT.5E - Taiwan - udvendig - 2 x RJ-45 STP - beige

DKK 60,00

Dataudtag, STP udvendig - Taiwan Dataudtag, STP udvendig - Taiwan

Dataudtag, CAT.5E - Taiwan - udvendig - 2 x RJ-45 STP - hvid

DKK 60,00

Dataudtag, udvendig Dataudtag, udvendig

Dataudtag CAT.6 - Taiwan - udvendig - 2 x RJ-45 UTP - beige

DKK 57,50

Dataudtag, udvendig Dataudtag, udvendig

Dataudtag CAT.6 - Taiwan - plan - 2 x RJ-45 STP - beige

DKK 68,75

Dataudtag, udvendig Dataudtag, udvendig

Dataudtag CAT.6 - Taiwan - udvendig - 2 x RJ-45 STP - beige

DKK 68,75

Dataudtag, UTP plan - Taiwan Dataudtag, UTP plan - Taiwan

Dataudtag CAT.6 - Taiwan - plan - 2 x RJ-45 UTP - beige

DKK 57,50

Dataudtag, UTP plan - Taiwan Dataudtag, UTP plan - Taiwan

Dataudtag CAT.6 - Taiwan - plan - 2 x RJ-45 UTP - hvid

DKK 57,50

Dataudtag, UTP plan, CAT.5E Dataudtag, UTP plan, CAT.5E

Dataudtag, CAT.5E - Taiwan - plan - 2 x RJ-45 UTP - beige

DKK 41,25

Dataudtag, UTP plan, CAT.5E Dataudtag, UTP plan, CAT.5E

Dataudtag, CAT.5E - Taiwan - plan - 2 x RJ-45 UTP - hvid

DKK 41,25

Dataudtag, UTP udvendig - Taiwan Dataudtag, UTP udvendig - Taiwan

Dataudtag CAT.6 - Taiwan - udvendig - 2 x RJ-45 UTP - hvid

DKK 57,50

Dataudtag, UTP udvendig - Taiwan Dataudtag, UTP udvendig - Taiwan

Dataudtag, CAT.5E - Taiwan - udvendig - 2 x RJ-45 UTP - hvid

DKK 41,25

Ethernet adapterkabler, split -100 Mbit Ethernet adapterkabler, split -100 Mbit

Ethernet adapterkabler, split - 125 Mbit - UTP (uskærmet) - 17 cm

DKK 35,00

Ethernet adapterkabler, split -100 Mbit Ethernet adapterkabler, split -100 Mbit

Ethernet adapterkabler, split - 125 Mbit - STP (skærmet) - 17 cm

DKK 50,00

Fiber keystone - Taiwan Fiber keystone - Taiwan

Fiber optisk dobbelt hun keystone, LC MMF -

DKK 31,25

Fiber samleled, duplex LC-LC - Taiwan Fiber samleled, duplex LC-LC - Taiwan

Fiber samleled, duplex SMF LC/LC - Taiwan - plastik - Zirconium (Zr)

DKK 85,00

Fiber samleled, duplex LC-LC - Taiwan Fiber samleled, duplex LC-LC - Taiwan

Fiber samleled, duplex LC/LC - Taiwan - plastik - fosforbronze (PB)

DKK 83,75

Fiber samleled, duplex SC-SC - Taiwan Fiber samleled, duplex SC-SC - Taiwan

Fiber samleled, duplex SC/SC - Taiwan - plastik - fosforbronze (PB)

DKK 35,00

Fiber samleled, duplex ST-ST - Taiwan Fiber samleled, duplex ST-ST - Taiwan

Fiber samleled, duplex ST/ST - Taiwan - plastik - fosforbronze (PB)

DKK 53,75

Fiber samleled, simplex SC-SC -Taiwan Fiber samleled, simplex SC-SC -Taiwan

Fiber samleled, simplex SC/SC - Taiwan - plastik - fosforbronze (PB)

DKK 31,25

Fiber samleled, simplex ST-SC -Taiwan Fiber samleled, simplex ST-SC -Taiwan

Fiber samleled, simplex ST/SC - Taiwan - plastik - fosforbronze (PB)

DKK 37,50

Fiber samleled, simplex ST-ST -Taiwan Fiber samleled, simplex ST-ST -Taiwan

Fiber samleled, metal ST-ST - Simplex

DKK 27,23

Fiber samleled, simplex ST-ST -Taiwan Fiber samleled, simplex ST-ST -Taiwan

Fiber samleled, simplex ST/ST - Taiwan - plastik - fosforbronze (PB)

DKK 26,25

Fiber stik Fiber stik

SC Fiber stik -

DKK 152,50

Fiber stik Fiber stik

ST Fiber stik -

DKK 152,50

Isoleringstylle for RJ-45 (STP)modular Isoleringstylle for RJ-45 (STP)modular

Isoleringstylle for RJ-45 (STP) modular - grå - 10 stk. - 10 stk.

DKK 30,00

Isoleringstylle for RJ-45 (STP)modular Isoleringstylle for RJ-45 (STP)modular

Isoleringstylle for RJ-45 (STP) modular - gul - 10 stk. - 10 stk.

DKK 31,25

Isoleringstylle for RJ-45 (STP)modular Isoleringstylle for RJ-45 (STP)modular

Isoleringstylle for RJ-45 (STP) modular - grøn - 10 stk. - 10 stk.

DKK 31,25

Isoleringstyller for RJ-45 (UTP)modular Isoleringstyller for RJ-45 (UTP)modular

Isoleringstyller for RJ-45 (UTP) modular - grå - 10 stk. - 10 stk.

DKK 21,25

Isoleringstyller for RJ-45 (UTP)modular Isoleringstyller for RJ-45 (UTP)modular

Isoleringstyller for RJ-45 (UTP) modular - rød - 10 stk. - 10 stk.

DKK 21,25

Isoleringstyller for RJ-45 (UTP)modular Isoleringstyller for RJ-45 (UTP)modular

Isoleringstyller for RJ-45 (UTP) modular - gul - 10 stk. - 10 stk.

DKK 21,25

Isoleringstyller for RJ-45 (UTP)modular Isoleringstyller for RJ-45 (UTP)modular

Isoleringstyller for RJ-45 (UTP) modular - grøn - 10 stk. - 10 stk.

DKK 21,25

Isoleringstyller for RJ-45 (UTP)modular Isoleringstyller for RJ-45 (UTP)modular

Isoleringstyller for RJ-45 (UTP) modular - blå - 10 stk. - 10 stk.

DKK 21,25

Isoleringstyller for RJ-45 (UTP)modular Isoleringstyller for RJ-45 (UTP)modular

Isoleringstyller for RJ-45 (UTP) modular - sort - 10 stk. - 10 stk.

DKK 21,25

Isoleringstyller for RJ-45 (UTP)modular Isoleringstyller for RJ-45 (UTP)modular

Isoleringstyller for RJ-45 (UTP) modular - hvid - 10 stk. - 10 stk.

DKK 21,25

Isoleringstyller, universale forRJ-45 (UTP) Isoleringstyller, universale forRJ-45 (UTP)

Isoleringstyller, universelle for RJ-45 (UTP) - rød - 10 stk. - 10 stk.

DKK 20,00

Isoleringstyller, universale forRJ-45 (UTP) Isoleringstyller, universale forRJ-45 (UTP)

Isoleringstyller, universelle for RJ-45 (UTP) - gul - 10 stk. - 10 stk.

DKK 20,00

LC mini clips LC mini clips

Fiber mini Clips LC-LC - 10 stk.

DKK 69,00

Modular STP dobbelt hun adaptor,metal - CAT.6 Modular STP dobbelt hun adaptor,metal - CAT.6

Modular STP dobbelt hun keystone, plast - 250 Mbit -

DKK 48,75

Modular STP dobbelt hun adaptor,metal - CAT.6 Modular STP dobbelt hun adaptor,metal - CAT.6

Modular STP dobbelt hun keystone, metal 250 Mbit -

DKK 136,25

Modular STP dobbelt hun adaptor,plast - CAT.5E Modular STP dobbelt hun adaptor,plast - CAT.5E

Modular STP dobbelt hun adapter, metal - 125 Mbit -

DKK 36,25

Modular STP dobbelt hun adaptormetal - CAT.5E Modular STP dobbelt hun adaptormetal - CAT.5E

Modular STP dobbelt hun keystone, metal - 125 Mbit -

DKK 46,25

Modular STP hun adaptor, CAT.6 Modular STP hun adaptor, CAT.6

STP keystone CAT.6a - AMP -

DKK 155,00

Modular UTP dobbelt hun adaptor,CAT.6 Modular UTP dobbelt hun adaptor,CAT.6

Modular UTP dobbelt hun keystone, plast - 250 Mbit -

DKK 35,00

Modular UTP dobbelt hun adaptor,plast - CAT.5E Modular UTP dobbelt hun adaptor,plast - CAT.5E

Modular UTP dobbelt hun adapter, plast - 125 Mbit -

DKK 28,75

Modular UTP dobbelt hun adaptor,plast - CAT.6 Modular UTP dobbelt hun adaptor,plast - CAT.6

Modular UTP dobbelt hun adapter, plast - 250 Mbit -

DKK 38,75

Modular UTP dobbelt hun adaptor,plast - CAT.6 Modular UTP dobbelt hun adaptor,plast - CAT.6

Modular STP dobbelt hun adapter, metal - 250 Mbit -

DKK 51,25

Modularstik skærmet, for blød kabel - CAT.5E Modularstik skærmet, for blød kabel - CAT.5E

Modularstik, for rund blød STP-kabel - 100 Mbit - 10 stk. - 10 stk.

DKK 55,00

Modularstik skærmet, for blød kbel - CAT.5E Modularstik skærmet, for blød kbel - CAT.5E

Modularstik, for rund blød STP-kabel - 100 Mbit - 100 stk. - 100 stk.

DKK 360,00

Modularstik skærmet, for blød kbel - CAT.5E Modularstik skærmet, for blød kbel - CAT.5E

Modularstik, for rund blød STP-kabel - 100 Mbit - 1000 stk. - 1000 stk.

DKK 2.573,75

Modularstik, for rund blød kabel- CAT.5E Modularstik, for rund blød kabel- CAT.5E

Modularstik, for rund blød UTP-kabel - 100 Mbit - 10 stk. - 10 stk.

DKK 23,75

Modularstik, for rund blød kabel- CAT.5E Modularstik, for rund blød kabel- CAT.5E

Modularstik, for rund blød UTP-kabel - 100 Mbit - 100 stk. - 100 stk.

DKK 128,75

Modularstik, for rund blød kabel- CAT.6 Modularstik, for rund blød kabel- CAT.6

Modularstik, for rund blød UTP-kabel - 250 Mbit - 10 stk. - 10 stk.

DKK 51,25

Modularstik, for rund blød kabel- CAT.6 Modularstik, for rund blød kabel- CAT.6

Modularstik, for rund blød UTP-kabel - 250 Mbit - 100 stk. - 100 stk.

DKK 302,50

Modularstik, for rund blød kabel- CAT.6 Modularstik, for rund blød kabel- CAT.6

Modularstik, for rund blød STP-kabel - 250 Mbit - 10 stk. - 10 stk.

DKK 68,75

Modularstik, for rund blød kabel- CAT.6 Modularstik, for rund blød kabel- CAT.6

Modularstik, for rund blød STP-kabel - 250 Mbit - 100 stk. - 100 stk.

DKK 363,75

Modularstik, for rund blød kabel- CAT.6 Modularstik, for rund blød kabel- CAT.6

Modularstik, for rund stiv STP-kabel - 250 Mbit - 10 stk.

DKK 78,75

Modularstik, for stiv kabel - CAT.5E Modularstik, for stiv kabel - CAT.5E

Modularstik, for stiv UTP-kabel - 100 Mbit - 10 stk. - 10 stk.

DKK 25,00

Modularstik, for stiv kabel - CAT.5E Modularstik, for stiv kabel - CAT.5E

Modularstik, for stiv UTP-kabel - 100 Mbit - 100 stk. - 100 stk.

DKK 212,50

Modularstik, for stiv kabel - CAT.6 Modularstik, for stiv kabel - CAT.6

Modularstik, for rund stiv UTP-kabel - 250 Mbit - 10 stk. - 10 stk.

DKK 76,25

Montageboks, Lexcom Montageboks, Lexcom

Montageboks 1,5M uden konnektorer - Lexcom - 588D6042 - hvid

DKK 87,50

Montageboks, Lexcom Montageboks, Lexcom

Montageboks 2,5M uden konnektorer - Lexcom - 588D6046 - hvid

DKK 110,00

Mounting boks Mounting boks

Tomme monteringsbokse til CAT6 og CAT6a Keystones - Dåse for planmonteret udta >

DKK 10,00

Panelunderlag, Lexcom Panelunderlag, Lexcom

Panelunderlag 2M uden konnektorer - Lexcom - 588D6048 - hvid

DKK 155,00

Patchboks, væg uden keystones Patchboks, væg uden keystones

Patchboks uden konnektorer - 208K9020 - 16 stk. - hvid

DKK 1.000,00

Patchbokse, desktop STP CAT.5E Patchbokse, desktop STP CAT.5E

Patchbokse, desktop STP CAT.5E - LSA - 8 porte - sort

DKK 286,25

Patchbokse, desktop STP CAT.5E Patchbokse, desktop STP CAT.5E

Patchbokse, desktop STP CAT.5E - LSA - 8 porte - grå

DKK 276,25

Samleboks for CAT5e Samleboks for CAT5e

Samlebokse, plast - 125 Mbit - UTP

DKK 48,75

Samleboks for CAT5e Samleboks for CAT5e

Samlebokse, metal - 125 Mbit - STP

DKK 56,25

Samleboks for CAT6 Samleboks for CAT6

Samlebokse, plast - 250 Mbit - UTP

DKK 42,50

Samleboks for CAT6 Samleboks for CAT6

Samlebokse, metal - 250 Mbit - STP

DKK 60,00

STP keystone CAT.6 - Taiwan STP keystone CAT.6 - Taiwan

STP keystone CAT.6 - Taiwan - metal

DKK 55,00

STP keystone CAT.6A - Taiwan STP keystone CAT.6A - Taiwan

STP keystone CAT.6a - Taiwan - sølv

DKK 61,25

Tilbehør til Lexcom dataudtag Tilbehør til Lexcom dataudtag

Tilbehør til LK dataudtag - 108Y7183 - blænddæksel - hvid

DKK 7,50

Tilbehør til Lexcom dataudtag Tilbehør til Lexcom dataudtag

Tilbehør til LK dataudtag - 108Y7172 - montageramme - rød

DKK 3,75

Tilbehør til Lexcom dataudtag Tilbehør til Lexcom dataudtag

Tilbehør til LK dataudtag - 108Y7175 - montageramme - gul

DKK 3,75

Tilbehør til Lexcom dataudtag Tilbehør til Lexcom dataudtag

Tilbehør til LK dataudtag - 108Y7171 - montageramme - grøn

DKK 3,75

Tilbehør til Lexcom dataudtag Tilbehør til Lexcom dataudtag

Tilbehør til LK dataudtag - 108Y7176 - montageramme - blå

DKK 3,75

Tilbehør til Lexcom dataudtag Tilbehør til Lexcom dataudtag

Tilbehør til LK dataudtag - 108Y7170 - montageramme - sort

DKK 3,75

Tilbehør til Lexcom dataudtag Tilbehør til Lexcom dataudtag

Tilbehør til LK dataudtag - 108Y7173 - montageramme - hvid

DKK 3,75

Tilbehør til Lexcom dataudtag Tilbehør til Lexcom dataudtag

Tilbehør til LK dataudtag - 108D7268 - montageramme med støvlåg - hvid

DKK 15,00

Tilbehør til Lexcom dataudtag Tilbehør til Lexcom dataudtag

Farvekode til LK dataudtag - 338T6023 - rød

DKK 16,25

Tilbehør til Lexcom dataudtag Tilbehør til Lexcom dataudtag

Farvekode til LK dataudtag - 338T6024 - gul

DKK 16,25

Tilbehør til Lexcom dataudtag Tilbehør til Lexcom dataudtag

Farvekode til LK dataudtag - 338T6022 - grøn

DKK 16,25

Tilbehør til Lexcom dataudtag Tilbehør til Lexcom dataudtag

Farvekode til LK dataudtag - 338T6021 - blå

DKK 16,25

Tilbehør til Lexcom dataudtag Tilbehør til Lexcom dataudtag

Farvekode til LK dataudtag - 338T6020 - sort

DKK 16,25

Tilbehør til Lexcom dataudtag Tilbehør til Lexcom dataudtag

Farvekode til LK dataudtag - 338T6027 - hvid

DKK 16,25

Tilbehør til Lexcom dataudtag Tilbehør til Lexcom dataudtag

Støvlåg til LK dataudtag - 338T6016 - rød

DKK 15,00

Tilbehør til Lexcom dataudtag Tilbehør til Lexcom dataudtag

Støvlåg til LK dataudtag - 338T6015 - grøn

DKK 16,25

Tilbehør til Lexcom dataudtag Tilbehør til Lexcom dataudtag

Støvlåg til LK dataudtag - 338T6017 - transparent

DKK 16,25

Tilbehør til Lexcom dataudtag Tilbehør til Lexcom dataudtag

Blændprop til LK dataudtag - 338T6030 - hvid

DKK 6,25

Tilbehør til LK patchpaneler Tilbehør til LK patchpaneler

LEXCOM 125 UTP konnektor CAT.5E - 108C5125

DKK 53,75

Tilbehør til LK patchpaneler Tilbehør til LK patchpaneler

LEXCOM 125 STP konnektor CAT.5E - 108C2125

DKK 103,75

Tilbehør til LK patchpaneler Tilbehør til LK patchpaneler

LEXCOM 250 UTP konnektor CAT.6 - 108C7250

DKK 80,00

Tilbehør til LK patchpaneler Tilbehør til LK patchpaneler

LEXCOM 250 STP konnektor CAT.6 - 108C8250

DKK 156,25

Tilbehør til LK patchpaneler Tilbehør til LK patchpaneler

LEXCOM 500 STP konnektor CAT.6A - 338C8260

DKK 153,75

UTP keystone CAT.5E - Taiwan UTP keystone CAT.5E - Taiwan

UTP keystone CAT.5E - Taiwan - grå

DKK 25,00

UTP keystone CAT.5E - Taiwan UTP keystone CAT.5E - Taiwan

UTP keystone CAT.5E - Taiwan - sort

DKK 25,00

UTP keystone CAT.6 - Taiwan UTP keystone CAT.6 - Taiwan

UTP keystone CAT.6 - Taiwan - grå

DKK 35,00

UTP keystone CAT.6 - Taiwan UTP keystone CAT.6 - Taiwan

UTP keystone CAT.6 - Taiwan - sort

DKK 37,50

UTP keystone CAT.6 - Taiwan UTP keystone CAT.6 - Taiwan

UTP keystone CAT.6 - Taiwan - hvid

DKK 23,75

UTP keystone CAT.6A - Taiwan UTP keystone CAT.6A - Taiwan

UTP keystone CAT.6a - Taiwan - hvid

DKK 45,00

UTP keystone CAT.6A - Taiwan UTP keystone CAT.6A - Taiwan

UTP keystone CAT.6a - Taiwan - grå

DKK 42,50


Tcert - Østrupvej 32 - 4350 Ugerløse - E-mail info@tcert.dk - CVR 28386621
Klik her for vores mobilside