Tcert webshop
De sødeste på nettet

Indkøbskurv

Kurven er tom
GÅ TIL KASSEN
dansktcert webshop

Varesortiment

Tilbud

Curly wreath LED 30 cm med 50 LED pærer
Læs mere her
DKK 199,00
Du sparer 27,64% Førpris: DKK 275,00

Konvertere

Tip en ven

Adaptere konvertere & term.


Cardbus til ExpressCard omformer Cardbus til ExpressCard omformer

Cardbus slot - Express Card / 34 -

DKK 690,73

Fiberkonverter 1000 Mbit Fiberkonverter 1000 Mbit

Fiberkonverter 1000 Mbit -

DKK 483,75

Fiberkonverter 1000 Mbit Fiberkonverter 1000 Mbit

Fiberkonverter 1000 Mbit -

DKK 542,50

Fiberkonverter 1000 Mbit Fiberkonverter 1000 Mbit

Fiberkonverter 1000 Mbit - 1000Mbit/LC

DKK 1.385,00

Fiberkonverter 1000 Mbit Fiberkonverter 1000 Mbit

Fiberkonverter med tomt Mini GBIC modul -

DKK 221,25

Fiberkonverter 1000 Mbit Fiberkonverter 1000 Mbit

Fiberkonverter med tomt Mini GBIC modul -

DKK 1.420,00

Fiberkonvertere 100 Mbit Fiberkonvertere 100 Mbit

Fiberkonverter 100 Mbit SC - RJ-45, SC

DKK 527,50

Fiberkonvertere 100 Mbit Fiberkonvertere 100 Mbit

Fiberkonverter 100 Mbit ST - RJ-45, ST

DKK 527,50

Fiberkonvertere 100 Mbit Fiberkonvertere 100 Mbit

Fiberkonverter 100 Mbit - 100Mbit/ST

DKK 641,25

Fiberkonvertere 100 Mbit Fiberkonvertere 100 Mbit

Fiberkonverter 100 Mbit - 100Mbit/SC

DKK 641,25

Fiberkonvertere 100 Mbit Fiberkonvertere 100 Mbit

Fiberkonverter 100 Mbit -

DKK 308,75

Fiberkonvertere 100 Mbit Fiberkonvertere 100 Mbit

Fiberkonverter 100 Mbit -

DKK 308,75

Fiberkonvertere 100 Mbit Fiberkonvertere 100 Mbit

WDM Fiberkonverter 100 Mbit -

DKK 377,60

Fiberkonvertere 100 Mbit Fiberkonvertere 100 Mbit

WDM Fiberkonverter 100 Mbit -

DKK 349,58

Fiberkonvertere 100 Mbit, POE Fiberkonvertere 100 Mbit, POE

PoE - Fiberkonverter 100 Mbit SC/ST - RJ-45, ST

DKK 821,80

Fiberkonvertere 100 Mbit, POE Fiberkonvertere 100 Mbit, POE

PoE - Fiberkonverter 100 Mbit SC - RJ-45, SC

DKK 821,25

Fiberkonvertere 100 Mbit, POE Fiberkonvertere 100 Mbit, POE

PoE/PSE - Fiberkonverter 100 Mbit SC - RJ-45, SC

DKK 1.177,50

IDC-adaptor for 2,5 hard diske IDC-adaptor for 2,5 hard diske

IDC-adapter for 2,5" harddiske - IDC40/IDC44

DKK 63,75

Mini GBIC modul Mini GBIC modul

Mini GBIC modul, Multi mode -

DKK 323,75

Mini GBIC modul Mini GBIC modul

Mini GBIC modul, Single Mode - 10 km

DKK 338,75

Mini GBIC modul Mini GBIC modul

Mini GBIC modul, Single Mode - 20 km

DKK 507,50

Mini GBIC modul, multimode LC Mini GBIC modul, multimode LC

Mini GBIC modul, Multi mode - MMF 50/125 og 62,5/125

DKK 440,00

Mini GBIC modul, multimode LC Mini GBIC modul, multimode LC

Mini GBIC modul, Single mode - SMF 9/125

DKK 512,50

POE extender POE extender

PoE forlænger 10/100 -

DKK 1.031,50

POE extender POE extender

PoE forlænger 10/100 m.hub -

DKK 590,79

PoE injector PoE injector

PoE Injektor - 15,4W -

DKK 481,25

PoE injector PoE injector

PoE Injektor - 30W -

DKK 767,50

PoE injector PoE injector

PoE Injektor - 15,4W -

DKK 297,50

POE injektor POE injektor

PoE Injektor - 15,4W -

DKK 168,75

POE KIT POE KIT

PoE Injektor og splittersæt -

DKK 220,00

PoE MID-Spand PoE MID-Spand

8 Port 19" Midspan strømforsyning - 8 x Midspan - 440 x 220 x 44 mm

DKK 1.576,25

POE splitter POE splitter

PoE Splitter -

DKK 156,25

POE splitter POE splitter

PoE Splitter -

DKK 385,00

POE splitter POE splitter

PoE Splitter Gigabit -

DKK 671,90

POE splitter POE splitter

PoE Splitter v. 3.0 -

DKK 132,50

RS 232 <-> RS 422A / RS 485 RS 232 <-> RS 422A / RS 485

RS 232 <-> RS 422A / RS 485 konverter -

DKK 452,50

RS 232 <-> RS 422A / RS 485 RS 232 <-> RS 422A / RS 485

RS 232 <-> RS 422A / RS 485 konverter - galvanisk -

DKK 907,50

RS232 til RS 422/485 - version 2.0 RS232 til RS 422/485 - version 2.0

RS232 til RS 422/485 konverter, optisk isoleret - DIN skinne -

DKK 920,00

RS232 til RS 422/485 - version 2.0, professionel RS232 til RS 422/485 - version 2.0, professionel

RS232 til RS 422/485 konverter, optisk isoleret - DIN skinne -

DKK 1.591,25

RS232 til RS 422/485 konverter RS232 til RS 422/485 konverter

RS232 til RS 422/485 konverter, Non Power - DIN skinne -

DKK 458,75

SATA adaptor SATA adaptor

SATA til SATA slim, intern adapter - 13 polet slim SATA hun / 22 polet SATA

DKK 120,00

SATA adaptor SATA adaptor

SATA til SATA micro, intern adapter - 16 polet slim SATA hun / 22 polet SATA

DKK 170,00

Serial ATA -to-Ultra ATA 133 adapter, Silicon Image Serial ATA -to-Ultra ATA 133 adapter, Silicon Image

Serial ATA-to-Ultra ATA 133 adapter -

DKK 313,63


Tcert - Østrupvej 32 - 4350 Ugerløse - E-mail info@tcert.dk - CVR 28386621
Klik her for vores mobilside