Tcert webshop
De sødeste på nettet

Indkøbskurv

Kurven er tom
GÅ TIL KASSEN
dansktcert webshop

Varesortiment

Tilbud

Curly wreath LED 30 cm med 50 LED pærer
Læs mere her
DKK 199,00
Du sparer 27,64% Førpris: DKK 275,00

Kabler - Value

Tip en ven

Value produkter kun hele kolli


Apparat forlængerledninger Apparat forlængerledninger

Apparat forlængerledninger C 13 / C 14 - Value - sort - 0,5 m. - 20 stk.

DKK 235,00

Apparat forlængerledninger Apparat forlængerledninger

Apparat forlængerledninger C 13 / C 14 - Value - sort - 1,0 m. - 20 stk.

DKK 328,75

Apparat forlængerledninger Apparat forlængerledninger

Apparat forlængerledninger C 13 / C 14 - Value - sort - 1,8 m. - 50 stk.

DKK 792,50

Apparat forlængerledninger Apparat forlængerledninger

Apparat forlængerledninger C 13 / C 14 - Value - sort - 3,0 m. - 50 stk.

DKK 1.402,50

ATA Serial kabler - interne - VALUE ATA Serial kabler - interne - VALUE

S-ATA I/II kabel - intern - Value - lyserød - 0,5 m. - 100 stk.

DKK 777,50

ATA Serial kabler - interne - VALUE ATA Serial kabler - interne - VALUE

S-ATA I/II kabel - intern - Value - lyserød - 1,0 m. - 100 stk.

DKK 898,75

ATA Serial kabler - interne - VALUE ATA Serial kabler - interne - VALUE

Serial ATA kabel, lige / vinkel - intern - Value - lyserød - 0,5 m. - 100 stk.

DKK 777,50

ATA Serial kabler - interne - VALUE ATA Serial kabler - interne - VALUE

Serial ATA kabel, lige / vinkel - intern - Value - lyserød - 1,0 m. - 100 stk.

DKK 898,75

DP-DP displayport kabel DP-DP displayport kabel

DisplayPort kabler - Value - sort - 2,0 m. - 10 stk.

DKK 543,75

DP-DP displayport kabel DP-DP displayport kabel

DisplayPort kabler - Value - sort - 3,0 m. - 10 stk.

DKK 647,50

DP-DP displayport kabel DP-DP displayport kabel

DisplayPort kabler - Value - sort - 5,0 m. - 10 stk.

DKK 843,75

DVI kabler til digitalskærme, digital - dual DVI kabler til digitalskærme, digital - dual

DVI kabler til digitalskærme, duallink - Value - sort - 2,0 m. - 25 stk.

DKK 986,30

DVI kabler til digitalskærme, digital - dual DVI kabler til digitalskærme, digital - dual

DVI kabler til digitalskærme, duallink - Value - sort - 3,0 m. - 20 stk.

DKK 947,50

DVI kabler til digitalskærme, digital - dual DVI kabler til digitalskærme, digital - dual

DVI kabler til digitalskærme, duallink - Value - sort - 5,0 m. - 10 stk.

DKK 653,75

DVI kabler til digitalskærme, digital - dual DVI kabler til digitalskærme, digital - dual

DVI kabler til digitalskærme, duallink - Value - sort - 1,0 m. - 40 stk.

DKK 1.205,00

DVI kabler til digitalskærme, digital - dual DVI kabler til digitalskærme, digital - dual

DVI kabler til digitalskærme, duallink - Value - sort - 2,0 m. - 25 stk.

DKK 953,75

DVI kabler til digitalskærme, HD15 DVI kabler til digitalskærme, HD15

DVI til VGA kabel, DVI-A han / HD 15 han - Value - sort - 2,0 m. - 25 stk.

DKK 846,25

DVI kabler til digitalskærme, HD15 DVI kabler til digitalskærme, HD15

DVI til VGA kabel, DVI-A han / HD 15 han - Value - sort - 3,0 m. - 20 stk.

DKK 842,50

DVI kabler til digitalskærme, HD15 DVI kabler til digitalskærme, HD15

DVI til VGA kabel, DVI-A han / HD 15 han - Value - sort - 5,0 m. - 10 stk.

DKK 575,00

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex Fiber patchkabler, LC/LC Duplex

Fiber patchkabel, LC/LC Duplex - 50 µm OM3 - Value - turkis - 0,5 m. - 10 stk.

DKK 533,75

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex Fiber patchkabler, LC/LC Duplex

Fiber patchkabel, LC/LC Duplex - 50 µm OM3 - Value - turkis - 1,0 m. - 10 stk.

DKK 563,75

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex Fiber patchkabler, LC/LC Duplex

Fiber patchkabel, LC/LC Duplex - 50 µm OM3 - Value - turkis - 2,0 m. - 10 stk.

DKK 658,75

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex Fiber patchkabler, LC/LC Duplex

Fiber patchkabel, LC/LC Duplex - 50 µm OM3 - Value - turkis - 3,0 m. - 5 stk.

DKK 348,75

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex Fiber patchkabler, LC/LC Duplex

Fiber patchkabel, LC/LC Duplex - 50 µm OM3 - Value - turkis - 5,0 m. - 5 stk.

DKK 395,00

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex Fiber patchkabler, LC/LC Duplex

Fiber patchkabel, LC/LC Duplex - 50 µm OM3 - Value - turkis - 10,0 m. - 10 stk.

DKK 1.195,00

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex Fiber patchkabler, LC/LC Duplex

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex - 50 µm - Value - grå - 0,5 m. - 20 stk.

DKK 832,50

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex Fiber patchkabler, LC/LC Duplex

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex - 50 µm - Value - grå - 1,0 m. - 20 stk.

DKK 940,00

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex Fiber patchkabler, LC/LC Duplex

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex - 50 µm - Value - grå - 2,0 m. - 20 stk.

DKK 1.007,50

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex Fiber patchkabler, LC/LC Duplex

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex - 50 µm - Value - grå - 3,0 m. - 20 stk.

DKK 1.072,50

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex Fiber patchkabler, LC/LC Duplex

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex - 50 µm - Value - grå - 5,0 m. - 10 stk.

DKK 601,25

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex Fiber patchkabler, LC/LC Duplex

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex - 62,5 µm - Value - orange - 0,5 m. - 20 stk.

DKK 831,25

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex Fiber patchkabler, LC/LC Duplex

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex - 62,5 µm - Value - orange - 1,0 m. - 20 stk.

DKK 940,00

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex Fiber patchkabler, LC/LC Duplex

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex - 62,5 µm - Value - orange - 2,0 m. - 20 stk.

DKK 1.007,50

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex Fiber patchkabler, LC/LC Duplex

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex - 62,5 µm - Value - orange - 3,0 m. - 20 stk.

DKK 1.071,25

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex Fiber patchkabler, LC/LC Duplex

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex - 62,5 µm - Value - orange - 5,0 m. - 10 stk.

DKK 600,00

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex Fiber patchkabler, LC/LC Duplex

Fiber patchkabel, LC/LC Duplex - 50 µm OM4 - Value - lilla - 0,5 m. - 10 stk.

DKK 523,75

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex Fiber patchkabler, LC/LC Duplex

Fiber patchkabel, LC/LC Duplex - 50 µm OM4 - Value - lilla - 1,0 m. - 10 stk.

DKK 575,00

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex Fiber patchkabler, LC/LC Duplex

Fiber patchkabel, LC/LC Duplex - 50 µm OM4 - Value - lilla - 2,0 m. - 10 stk.

DKK 672,50

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex Fiber patchkabler, LC/LC Duplex

Fiber patchkabel, LC/LC Duplex - 50 µm OM4 - Value - lilla - 3,0 m. - 5 stk.

DKK 385,00

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex Fiber patchkabler, LC/LC Duplex

Fiber patchkabel, LC/LC Duplex - 50 µm OM4 - Value - lilla - 5,0 m. - 5 stk.

DKK 482,50

Fiber patchkabler, LC/LC Duplex Fiber patchkabler, LC/LC Duplex

Fiber patchkabel, LC/LC Duplex - 50 µm OM4 - Value - lilla - 10,0 m. - 5 stk.

DKK 726,25

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex Fiber patchkabler, LC/SC Duplex

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex - 50 µm - Value - grå - 0,5 m. - 20 stk.

DKK 797,50

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex Fiber patchkabler, LC/SC Duplex

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex - 50 µm - Value - grå - 1,0 m. - 20 stk.

DKK 855,00

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex Fiber patchkabler, LC/SC Duplex

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex - 50 µm - Value - grå - 2,0 m. - 20 stk.

DKK 928,75

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex Fiber patchkabler, LC/SC Duplex

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex - 50 µm - Value - grå - 3,0 m. - 20 stk.

DKK 1.002,50

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex Fiber patchkabler, LC/SC Duplex

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex - 50 µm - Value - grå - 5,0 m. - 10 stk.

DKK 573,75

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex Fiber patchkabler, LC/SC Duplex

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex - 62,5 µm - Value - orange - 0,5 m. - 20 stk.

DKK 797,50

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex Fiber patchkabler, LC/SC Duplex

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex - 62,5 µm - Value - orange - 1,0 m. - 20 stk.

DKK 856,25

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex Fiber patchkabler, LC/SC Duplex

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex - 62,5 µm - Value - orange - 2,0 m. - 20 stk.

DKK 928,75

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex Fiber patchkabler, LC/SC Duplex

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex - 62,5 µm - Value - orange - 3,0 m. - 20 stk.

DKK 1.002,50

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex Fiber patchkabler, LC/SC Duplex

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex - 62,5 µm - Value - orange - 5,0 m. - 10 stk.

DKK 573,75

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex Fiber patchkabler, LC/SC Duplex

Fiber patchkabel, LC/SC Duplex - 50 µm OM3 - Value - turkis - 0,5 m. - 10 stk.

DKK 485,00

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex Fiber patchkabler, LC/SC Duplex

Fiber patchkabel, LC/SC Duplex - 50 µm OM3 - Value - turkis - 1,0 m. - 10 stk.

DKK 523,75

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex Fiber patchkabler, LC/SC Duplex

Fiber patchkabel, LC/SC Duplex - 50 µm OM3 - Value - turkis - 2,0 m. - 10 stk.

DKK 606,25

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex Fiber patchkabler, LC/SC Duplex

Fiber patchkabel, LC/SC Duplex - 50 µm OM3 - Value - turkis - 3,0 m. - 5 stk.

DKK 322,50

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex Fiber patchkabler, LC/SC Duplex

Fiber patchkabel, LC/SC Duplex - 50 µm OM3 - Value - turkis - 5,0 m. - 5 stk.

DKK 400,00

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex Fiber patchkabler, LC/SC Duplex

Fiber patchkabel, LC/SC Duplex - 50 µm OM3 - Value - turkis - 10 m. - 10 stk.

DKK 1.155,00

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex Fiber patchkabler, LC/SC Duplex

Fiber patchkabel, LC/SC Duplex - 50 µm OM4 - Value - lilla - 0,5 m. - 10 stk.

DKK 493,75

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex Fiber patchkabler, LC/SC Duplex

Fiber patchkabel, LC/SC Duplex - 50 µm OM4 - Value - lilla - 1,0 m. - 10 stk.

DKK 542,50

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex Fiber patchkabler, LC/SC Duplex

Fiber patchkabel, LC/SC Duplex - 50 µm OM4 - Value - lilla - 2,0 m. - 10 stk.

DKK 641,25

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex Fiber patchkabler, LC/SC Duplex

Fiber patchkabel, LC/SC Duplex - 50 µm OM4 - Value - lilla - 3,0 m. - 5 stk.

DKK 368,75

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex Fiber patchkabler, LC/SC Duplex

Fiber patchkabel, LC/SC Duplex - 50 µm OM4 - Value - lilla - 5,0 m. - 5 stk.

DKK 466,25

Fiber patchkabler, LC/SC Duplex Fiber patchkabler, LC/SC Duplex

Fiber patchkabel, LC/SC Duplex - 50 µm OM4 - Value - lilla - 10 m. - 5 stk.

DKK 712,50

Fiber patchkabler, LC/ST Duplex Fiber patchkabler, LC/ST Duplex

Fiber patchkabel, LC/ST Duplex - 50 µm OM3 - Value - turkis - 0,5 m. - 10 stk.

DKK 495,00

Fiber patchkabler, LC/ST Duplex Fiber patchkabler, LC/ST Duplex

Fiber patchkabel, LC/ST Duplex - 50 µm OM3 - Value - turkis - 1,0 m. - 10 stk.

DKK 533,75

Fiber patchkabler, LC/ST Duplex Fiber patchkabler, LC/ST Duplex

Fiber patchkabel, LC/ST Duplex - 50 µm OM3 - Value - turkis - 2,0 m. - 10 stk.

DKK 611,25

Fiber patchkabler, LC/ST Duplex Fiber patchkabler, LC/ST Duplex

Fiber patchkabel, LC/ST Duplex - 50 µm OM3 - Value - turkis - 3,0 m. - 5 stk.

DKK 325,00

Fiber patchkabler, LC/ST Duplex Fiber patchkabler, LC/ST Duplex

Fiber patchkabel, LC/ST Duplex - 50 µm OM3 - Value - turkis - 5,0 m. - 5 stk.

DKK 398,75

Fiber patchkabler, LC/ST Duplex Fiber patchkabler, LC/ST Duplex

Fiber patchkabel, LC/ST Duplex - 50 µm OM3 - Value - turkis - 10 m. - 10 stk.

DKK 1.150,00

Fiber patchkabler, LC/ST Duplex Fiber patchkabler, LC/ST Duplex

Fiber patchkabler, LC/STDuplex - 62,5 µm - Value - orange - 0,5 m. - 20 stk.

DKK 797,50

Fiber patchkabler, LC/ST Duplex Fiber patchkabler, LC/ST Duplex

Fiber patchkabler, LC/STDuplex - 62,5 µm - Value - orange - 1,0 m. - 20 stk.

DKK 806,25

Fiber patchkabler, LC/ST Duplex Fiber patchkabler, LC/ST Duplex

Fiber patchkabler, LC/STDuplex - 62,5 µm - Value - orange - 2,0 m. - 20 stk.

DKK 878,75

Fiber patchkabler, LC/ST Duplex Fiber patchkabler, LC/ST Duplex

Fiber patchkabler, LC/STDuplex - 62,5 µm - Value - orange - 3,0 m. - 20 stk.

DKK 956,25

Fiber patchkabler, LC/ST Duplex Fiber patchkabler, LC/ST Duplex

Fiber patchkabler, LC/STDuplex - 62,5 µm - Value - orange - 5,0 m. - 20 stk.

DKK 550,00

Fiber patchkabler, LC/ST Duplex Fiber patchkabler, LC/ST Duplex

Fiber patchkabler, LC/ST Duplex - 50 µm - Value - grå - 0,5 m. - 20 stk.

DKK 797,50

Fiber patchkabler, LC/ST Duplex Fiber patchkabler, LC/ST Duplex

Fiber patchkabler, LC/ST Duplex - 50 µm - Value - grå - 1,0 m. - 20 stk.

DKK 806,25

Fiber patchkabler, LC/ST Duplex Fiber patchkabler, LC/ST Duplex

Fiber patchkabler, LC/ST Duplex - 50 µm - Value - grå - 2,0 m. - 20 stk.

DKK 950,00

Fiber patchkabler, LC/ST Duplex Fiber patchkabler, LC/ST Duplex

Fiber patchkabler, LC/ST Duplex - 50 µm - Value - grå - 3,0 m. - 20 stk.

DKK 956,25

Fiber patchkabler, LC/ST Duplex Fiber patchkabler, LC/ST Duplex

Fiber patchkabler, LC/ST Duplex - 50 µm - Value - grå - 5,0 m. - 10 stk.

DKK 550,00

Fiber patchkabler, LC/ST Duplex Fiber patchkabler, LC/ST Duplex

Fiber patchkabel, LC/ST Duplex - 50 µm OM4 - Value - lilla - 0,5 m. - 10 stk.

DKK 497,50

Fiber patchkabler, LC/ST Duplex Fiber patchkabler, LC/ST Duplex

Fiber patchkabel, LC/ST Duplex - 50 µm OM4 - Value - lilla - 1,0 m. - 10 stk.

DKK 547,50

Fiber patchkabler, LC/ST Duplex Fiber patchkabler, LC/ST Duplex

Fiber patchkabel, LC/ST Duplex - 50 µm OM4 - Value - lilla - 2,0 m. - 10 stk.

DKK 643,75

Fiber patchkabler, LC/ST Duplex Fiber patchkabler, LC/ST Duplex

Fiber patchkabel, LC/ST Duplex - 50 µm OM4 - Value - lilla - 3,0 m. - 5 stk.

DKK 371,25

Fiber patchkabler, LC/ST Duplex Fiber patchkabler, LC/ST Duplex

Fiber patchkabel, LC/ST Duplex - 50 µm OM4 - Value - lilla - 5,0 m. - 5 stk.

DKK 468,75

Fiber patchkabler, LC/ST Duplex Fiber patchkabler, LC/ST Duplex

Fiber patchkabel, LC/ST Duplex - 50 µm OM4 - Value - lilla - 10 m. - 5 stk.

DKK 712,50

Fiber patchkabler, SC/SC Duplex Fiber patchkabler, SC/SC Duplex

Fiber patchkabler, SC/SC Duplex - 50 µm - Value - grå - 0,5 m. - 20 stk.

DKK 738,75

Fiber patchkabler, SC/SC Duplex Fiber patchkabler, SC/SC Duplex

Fiber patchkabler, SC/SC Duplex - 50 µm - Value - grå - 1,0 m. - 40 stk.

DKK 1.623,75

Fiber patchkabler, SC/SC Duplex Fiber patchkabler, SC/SC Duplex

Fiber patchkabler, SC/SC Duplex - 50 µm - Value - grå - 2,0 m. - 40 stk.

DKK 1.806,25

Fiber patchkabler, SC/SC Duplex Fiber patchkabler, SC/SC Duplex

Fiber patchkabler, SC/SC Duplex - 50 µm - Value - grå - 3,0 m. - 40 stk.

DKK 1.988,75

Fiber patchkabler, SC/SC Duplex Fiber patchkabler, SC/SC Duplex

Fiber patchkabler, SC/SC Duplex - 50 µm - Value - grå - 5,0 m. - 20 stk.

DKK 1.171,25

Fiber patchkabler, SC/SC Duplex Fiber patchkabler, SC/SC Duplex

Fiber patchkabler, SC/SC Duplex - 62,5 µm - Value - orange - 0,5 m. - 20 stk.

DKK 738,75

Fiber patchkabler, SC/SC Duplex Fiber patchkabler, SC/SC Duplex

Fiber patchkabler, SC/SC Duplex - 62,5 µm - Value - orange - 1,0 m. - 40 stk.

DKK 1.623,75

Fiber patchkabler, SC/SC Duplex Fiber patchkabler, SC/SC Duplex

Fiber patchkabler, SC/SC Duplex - 62,5 µm - Value - orange - 2,0 m. - 40 stk.

DKK 1.806,25

Fiber patchkabler, SC/SC Duplex Fiber patchkabler, SC/SC Duplex

Fiber patchkabler, SC/SC Duplex - 62,5 µm - Value - orange - 3,0 m. - 40 stk.

DKK 1.988,75

Fiber patchkabler, SC/SC Duplex Fiber patchkabler, SC/SC Duplex

Fiber patchkabler, SC/SC Duplex - 62,5 µm - Value - orange - 5,0 m. - 20 stk.

DKK 1.172,50

Fiber patchkabler, ST/SC Duplex Fiber patchkabler, ST/SC Duplex

Fiber patchkabler, ST/SC Duplex - 62,5 µm - Value - orange - 0,5 m. - 20 stk.

DKK 877,56

Fiber patchkabler, ST/SC Duplex Fiber patchkabler, ST/SC Duplex

Fiber patchkabler, ST/SC Duplex - 62,5 µm - Value - orange - 1,0 m. - 40 stk.

DKK 1.854,41

Fiber patchkabler, ST/SC Duplex Fiber patchkabler, ST/SC Duplex

Fiber patchkabler, ST/SC Duplex - 62,5 µm - Value - orange - 2,0 m. - 40 stk.

DKK 2.073,78

Fiber patchkabler, ST/SC Duplex Fiber patchkabler, ST/SC Duplex

Fiber patchkabler, ST/SC Duplex - 62,5 µm - Value - orange - 3,0 m. - 40 stk.

DKK 2.294,76

Fiber patchkabler, ST/SC Duplex Fiber patchkabler, ST/SC Duplex

Fiber patchkabler, ST/SC Duplex - 62,5 µm - Value - orange - 5,0 m. - 20 stk.

DKK 1.374,75

Fiber patchkabler, ST/SC Duplex Fiber patchkabler, ST/SC Duplex

Fiber patchkabler, ST/SC Duplex - 50 µm - Value - grå - 0,5 m. - 20 stk.

DKK 879,16

Fiber patchkabler, ST/SC Duplex Fiber patchkabler, ST/SC Duplex

Fiber patchkabler, ST/SC Duplex - 50 µm - Value - grå - 1,0 m. - 40 stk.

DKK 1.854,41

Fiber patchkabler, ST/SC Duplex Fiber patchkabler, ST/SC Duplex

Fiber patchkabler, ST/SC Duplex - 50 µm - Value - grå - 2,0 m. - 40 stk.

DKK 2.072,15

Fiber patchkabler, ST/SC Duplex Fiber patchkabler, ST/SC Duplex

Fiber patchkabler, ST/SC Duplex - 50 µm - Value - grå - 3,0 m. - 40 stk.

DKK 2.294,76

Fiber patchkabler, ST/SC Duplex Fiber patchkabler, ST/SC Duplex

Fiber patchkabler, ST/SC Duplex - 50 µm - Value - grå - 5,0 m. - 20 stk.

DKK 1.372,46

Fiber patchkabler, ST/ST Duplex Fiber patchkabler, ST/ST Duplex

Fiber patchkabler, ST/ST Duplex - 62,5 µm - Value - orange - 1,0 m. - 40 stk.

DKK 1.800,56

Fiber patchkabler, ST/ST Duplex Fiber patchkabler, ST/ST Duplex

Fiber patchkabler, ST/ST Duplex - 62,5 µm - Value - orange - 2,0 m. - 40 stk.

DKK 2.037,80

Fiber patchkabler, ST/ST Duplex Fiber patchkabler, ST/ST Duplex

Fiber patchkabler, ST/ST Duplex - 62,5 µm - Value - orange - 3,0 m. - 40 stk.

DKK 2.153,16

Fiber patchkabler, ST/ST Duplex Fiber patchkabler, ST/ST Duplex

Fiber patchkabler, ST/ST Duplex - 62,5 µm - Value - orange - 5,0 m. - 20 stk.

DKK 1.297,16

Fiber patchkabler, ST/ST Duplex Fiber patchkabler, ST/ST Duplex

Fiber patchkabler, ST/ST Duplex - 50 µm - Value - grå - 0,5 m. - 20 stk.

DKK 909,63

Fiber patchkabler, ST/ST Duplex Fiber patchkabler, ST/ST Duplex

Fiber patchkabler, ST/ST Duplex - 50 µm - Value - grå - 1,0 m. - 40 stk.

DKK 1.800,46

Fiber patchkabler, ST/ST Duplex Fiber patchkabler, ST/ST Duplex

Fiber patchkabler, ST/ST Duplex - 50 µm - Value - grå - 2,0 m. - 40 stk.

DKK 2.037,80

Fiber patchkabler, ST/ST Duplex Fiber patchkabler, ST/ST Duplex

Fiber patchkabler, ST/ST Duplex - 50 µm - Value - grå - 3,0 m. - 40 stk.

DKK 2.153,16

Fiber patchkabler, ST/ST Duplex Fiber patchkabler, ST/ST Duplex

Fiber patchkabler, ST/ST Duplex - 50 µm - Value - grå - 5,0 m. - 20 stk.

DKK 1.297,16

HDMI kabel HDMI kabel

HDMI kabel, HDMI han / han - V1.4 - sort - 1,0 m. - 10 stk.

DKK 196,00

HDMI kabel HDMI kabel

HDMI kabel, HDMI han / han - V1.4 - sort - 2,0 m. - 10 stk.

DKK 267,00

HDMI/HDMI/C+Ethernet kabel HDMI/HDMI/C+Ethernet kabel

HDMI kabel, HDMI han / HDMI mini han - Value - sort - 2,0 m. - 10 stk.

DKK 435,00

HDMI/HDMI/D+Ethernet kabel HDMI/HDMI/D+Ethernet kabel

HDMI kabel, HDMI han / HDMI micro han med ethernet - V1.4 - sort - 2,0 m. - 1 >

DKK 541,25

HDMI-DVI monitor kabel HDMI-DVI monitor kabel

HDMI til DVI kabler - Value - sort - 2,0 m. - 20 stk.

DKK 568,75

HDMI-DVI monitor kabel HDMI-DVI monitor kabel

HDMI til DVI kabler - Value - sort - 3,0 m. - 20 stk.

DKK 685,00

HDMI-DVI monitor kabel HDMI-DVI monitor kabel

HDMI til DVI kabler - Value - sort - 5,0 m. - 10 stk.

DKK 462,50

HDMI-DVI monitor kabel HDMI-DVI monitor kabel

HDMI til DVI kabler - Value - sort - 1,0 m. - 20 stk.

DKK 463,75

HDMI-HDMI monitor kabel HDMI-HDMI monitor kabel

HDMI kabel - V1.2, HDMI han / han - Value - sort - 1,0 m. - 20 stk.

DKK 343,75

HDMI-HDMI monitor kabel HDMI-HDMI monitor kabel

HDMI kabel - V1.2, HDMI han / han - Value - sort - 2,0 m. - 20 stk.

DKK 490,00

HDMI-HDMI monitor kabel HDMI-HDMI monitor kabel

HDMI kabel - V1.2, HDMI han / han - Value - sort - 3,0 m. - 20 stk.

DKK 635,00

HDMI-HDMI monitor kabel HDMI-HDMI monitor kabel

HDMI kabel - V1.2, HDMI han / han - Value - sort - 5,0 m. - 10 stk.

DKK 441,25

Netledning, med 8-talsstik udenjord Netledning, med 8-talsstik udenjord

Netledn. med 8-talsstik u/jord - Value - lige - lige - sort - 1,8 m. - 100 stk.

DKK 1.116,25

Netledning, med app. kontakt uden jord Netledning, med app. kontakt uden jord

Netledning, m/apparat u/jord - Value - lige - lige - sort - 1,8 m. - 50 stk.

DKK 1.175,00

Netledning, med app. kontakt uden jord - Value Netledning, med app. kontakt uden jord - Value

Netledning, m/apparat u/jord - Value - vinkel - lige - sort - 1,8 m. - 50 stk.

DKK 891,25

Netledninger, med apparatkontaktuden jord Netledninger, med apparatkontaktuden jord

Netledning, m/apparat u/jord - Value - vinkel - vinkel - sort - 1,8 m. - 50 stk.

DKK 891,25

Netsplitledninger - uden jord med to apparatkontakter Netsplitledninger - uden jord med to apparatkontakter

Netsplitledning - uden jord - Value - vinkel - lige - sort - 1,8 m. - 50 stk.

DKK 1.642,50

Note-book ledninger med specielapparatkontakt Note-book ledninger med specielapparatkontakt

Netledn. med C 5 app.kontakt - Value - vinkel - lige - sort - 1,8 m. - 20 stk.

DKK 390,00

Phono til mini jackkabler Phono til mini jackkabler

2 x phono han - mini jack han - Value - sort - 1,5 m. - 50 stk.

DKK 212,50

Phono til mini jackkabler Phono til mini jackkabler

2 x phono han - mini jack han - Value - sort - 5,0 m. - 30 stk.

DKK 233,75

Phonokabler - dobbelt Phonokabler - dobbelt

Phonokabel, dobbelt han / han - Value - sort - 2,5 m. - 25 stk.

DKK 156,25

Phonokabler - dobbelt Phonokabler - dobbelt

Phonokabel, dobbelt han / han - Value - sort - 5,0 m. - 20 stk.

DKK 173,75

Phonokabler - dobbelt Phonokabler - dobbelt

Phonokabel, dobbelt han / han - Value - sort - 10,0 m. - 15 stk.

DKK 207,50

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.5E - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.5E - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.5E - Value - grå - 0,5 m. - 250 stk.

DKK 1.142,50

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.5E - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.5E - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.5E - Value - grå - 1,0 m. - 200 stk.

DKK 1.182,50

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.5E - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.5E - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.5E - Value - grå - 2,0 m. - 150 stk.

DKK 1.225,00

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.5E - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.5E - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.5E - Value - grå - 3,0 m. - 100 stk.

DKK 1.056,25

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.5E - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.5E - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.5E - Value - grå - 5,0 m. - 70 stk.

DKK 1.075,00

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.5E - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.5E - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.5E - Value - grå - 7,0 m. - 50 stk.

DKK 1.007,50

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.5E - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.5E - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.5E - Value - grå - 10,0 m. - 40 stk.

DKK 1.100,00

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.5E - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.5E - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.5E - Value - grå - 15,0 m. - 25 stk.

DKK 976,25

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.5E - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.5E - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.5E - Value - grå - 20,0 m. - 20 stk.

DKK 1.017,50

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - grå - 1,5 m. - 150 stk.

DKK 1.658,75

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - rød - 1,5 m. - 150 stk.

DKK 1.657,50

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - gul - 1,5 m. - 150 stk.

DKK 1.658,75

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - grøn - 1,5 m. - 150 stk.

DKK 1.658,75

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - blå - 1,5 m. - 150 stk.

DKK 1.658,75

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - sort - 1,5 m. - 150 stk.

DKK 1.658,75

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - hvid - 1,5 m. - 150 stk.

DKK 1.658,75

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - lysegrå - 0,5 m. - 250 stk.

DKK 1.867,50

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - rød - 0,5 m. - 250 stk.

DKK 1.867,50

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - gul - 0,5 m. - 250 stk.

DKK 1.867,50

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - grøn - 0,5 m. - 250 stk.

DKK 1.867,50

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - blå - 0,5 m. - 250 stk.

DKK 1.867,50

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - sort - 0,5 m. - 250 stk.

DKK 1.867,50

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - hvid - 0,5 m. - 250 stk.

DKK 1.867,50

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - lysegrå - 1,0 m. - 200 stk.

DKK 1.850,00

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - rød - 1,0 m. - 200 stk.

DKK 1.850,00

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - gul - 1,0 m. - 200 stk.

DKK 1.850,00

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - grøn - 1,0 m. - 200 stk.

DKK 1.850,00

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - blå - 1,0 m. - 200 stk.

DKK 1.850,00

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - sort - 1,0 m. - 200 stk.

DKK 1.850,00

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - hvid - 1,0 m. - 200 stk.

DKK 1.850,00

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - lysegrå - 2,0 m. - 150 stk.

DKK 2.075,00

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - rød - 2,0 m. - 150 stk.

DKK 2.075,00

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - gul - 2,0 m. - 150 stk.

DKK 2.075,00

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - grøn - 2,0 m. - 150 stk.

DKK 2.075,00

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - blå - 2,0 m. - 150 stk.

DKK 2.075,00

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - sort - 2,0 m. - 150 stk.

DKK 2.075,00

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - hvid - 2,0 m. - 150 stk.

DKK 2.075,00

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - lysegrå - 3,0 m. - 100 stk.

DKK 1.768,75

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - rød - 3,0 m. - 100 stk.

DKK 1.768,75

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - gul - 3,0 m. - 100 stk.

DKK 1.768,75

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - grøn - 3,0 m. - 100 stk.

DKK 1.768,75

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - blå - 3,0 m. - 100 stk.

DKK 1.768,75

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - sort - 3,0 m. - 100 stk.

DKK 1.768,75

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - hvid - 3,0 m. - 100 stk.

DKK 1.768,75

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - lysegrå - 5,0 m. - 70 stk.

DKK 1.887,50

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - rød - 5,0 m. - 70 stk.

DKK 1.887,50

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - gul - 5,0 m. - 70 stk.

DKK 1.887,50

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - grøn - 5,0 m. - 70 stk.

DKK 1.887,50

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - blå - 5,0 m. - 70 stk.

DKK 1.887,50

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - sort - 5,0 m. - 70 stk.

DKK 1.887,50

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - hvid - 5,0 m. - 70 stk.

DKK 1.887,50

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - lysegrå - 7,0 m. - 50 stk.

DKK 1.778,75

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - rød - 7,0 m. - 50 stk.

DKK 1.778,75

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - gul - 7,0 m. - 50 stk.

DKK 1.778,75

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - grøn - 7,0 m. - 50 stk.

DKK 1.778,75

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - blå - 7,0 m. - 50 stk.

DKK 1.778,75

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - sort - 7,0 m. - 50 stk.

DKK 1.778,75

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - hvid - 7,0 m. - 50 stk.

DKK 1.778,75

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - lysegrå - 10,0 m. - 40 stk.

DKK 1.920,00

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - rød - 10,0 m. - 40 stk.

DKK 1.920,00

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - gul - 10,0 m. - 40 stk.

DKK 1.920,00

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - grøn - 10,0 m. - 40 stk.

DKK 1.920,00

S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value S/FTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value

SFTP patchkabler, skærmet - CAT.6 - Value - blå - 10,0 m. - 40 stk.

DKK 1.920,00


Tcert - Østrupvej 32 - 4350 Ugerløse - E-mail info@tcert.dk - CVR 28386621
Klik her for vores mobilside